Pożyczka Filemon

Promocje i oferty specjalne

Załóż darmowe konto, odbierz nagrody (tablet), skorzystaj z darmowej jazdy próbnej, odbieraj kupony.Konto dla Dziecka-darmowe konto dla dzieci poniżej 13 roku życia.Kliknij po więcej szczegłów.BZ WBK (konto osobiste).


Konto Godne Polecenia. Darmowe prowadzenie konta oraz brak miesięcznej i rocznej opłaty za kartę a także przelewy internetowe w systemie Elixir oraz Przelewy 24 za zero złotych.
Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania nagrody w promocji konta sięgającej nawet 700zł.
BZ WBK Konto Walutowe


Darmowe otwarcie i prowadzenie konta w euro, funtach lub dolarach, całodobowy dostęp do bankowości przez Internet oraz telefon, a także darmowe wydanie pierwszej karty MasterCard do konta walutowego przez pierwszy rok używania.
mBank (eKonto)


mBank przygotował ofertę dla nowych klientów oferując darmowe otwarcie i prowadzenie konta, bezpłatne przelewy internetowe oraz bezprowizyjne wypłaty z ponad 4800 bankomatów w całej Polsce. Konto można założyć bez wychodzenia z domu - przez internet.
GETIN Bank Konto i odbierz Tablet !!!


Oferta GETIN Banku skierowana jest do osób, które chcą założyć konto internetowe. Korzystając z formularza można otworzyć konto w 5 minut zyskując:darmowe prowadzenie konta, bezpłatne przelewy, wypłaty w bankomatach, kartę płatniczą bez kosztów.
Peugeot- darmowe jazdy próbne w Twoim mieście


Promocja samochodów marki Peugeot.Kampania umożliwia klientom jazdę próbną nowym samochodem tej marki. Dostępne są m.in.: sportowa wersja Peugeot 208 GTi, Peugoet 2008 z nowatorską stylistyką czy stylowe coupe Peugeot RCZ. Rezerwacja dokonywana jest przez wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie firmy.
Konto dla Młodych


Internetowe konto dla młodych PKO BP to 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz możliwość uzyskania 10% PREMII za płatności kartą w sieci.


Pożyczka Filemon


Copyright 2014 Pożyczka Filemon